Ką veikti Kaune laisvalaikiu

Virtualios realybės žaidimų pramogų kambarys VR Matrica kviečia Jus pasinerti į virtualiąją realybę, kitaip vadinamą tiesiog VR. Švęskite savo gimtadienį, mergvakarį, bernvakarį ar kitą savo šventę moderniai. Atvykite pas mus tiesiog atsipalaiduoti bei pasilinksminti su draugais. Virtuali realybė tai geriausia dovana Jūsų artimiesiems, draugams, vaikams ir geriems bičiuliams.

Pramogos grupei draugų ar tiesiog šeimai

VR MATRICA – tai virtualios realybės pramogų erdvė Jūsų gimtadieniui, mergvakariui, bernvakariui ir laisvalaikiui, kurioje Jūs smagiai, linksmai ir neįprastai praleisite laisvalaikį su savo artimais žmonėmis. Rezervavę virtualios realybės erdvę, galėsite naudotis modernia HTC Vive sistema itin erdvioje aplinkoje.

Pas mus, galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, tapti slidininku, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje. Galėsite sutikti banginį ar tapti zombių medžiotoju. Tai puiki pramoga vienam, šeimai, draugų ar bendradarbių kompanijai. Siūlomos patirtys ir žaidimai paliks įspūdį įvairaus amžiaus asmenims.

VR MATRICA – tai 60 m2 jauki erdvė pramogoms ir dvi atskiros HTC VIVE sistemos, todėl yra galimybė žaisti tą patį žaidimą dviems asmenims vienu metu! Tai yra nuostabi patirtis. Varžytis draugų kompanijoje yra visuomet smagu.

Virtualių pramogų erdvėje yra jauki patalpa su stalu ir minkštasuoliais, kurioje Jūs galėsite mėgautis savo vaišėmis ar išgerti kavos bei tarpusavyje pasidalinti patirtais virtualios realybės įspūdžiais. Laukdami savo eilės pasinerti į virtualios realybės pramogas galėsite sulošti stalo futbolą. Čia puiki vieta gimtadienio šventei ir geriausia dovana Jūsų vaikui, vyrui, žmonai bei draugams. Leiskite laiką su šeima mėgaudamiesi virtualios realybės žaidimais. Jūs liksite nustebę kaip emocijos gali įkaitinti Jūsų kūną.

Kokie žaidimai pas mus

Pagrindinius mūsų siūlomus žaidimus Jūs galite peržiūrėti čia.

Žaidimų pasirinkimas yra nuolat plečiamas, tačiau jei neradote Jus dominančio žaidimo prašome parašyti mums žinutę.

Mes pasistengsime tai ištaisyti!

Apsilankę pas mus Jums nebereikės galvoti ką veikti Kaune dar. Rezervuokite jau dabar. Padovanokite šventę sau ir savo artimiesiems.