Counter-Strike: Global Offensive (CSGO) jau virtualioje realybėje. Kaip atrodo tikras karas?

Counter-Strike: Global Offensive (sutrumpintai CS:GO) žaidimą tikrai žino kiekvienas arba bent jau girdėjo šį pavadinimą. Tai 2012 m. išleista internetinė pirmo asmens šaudyklė (FPS). Šį žaidimą kūrė „Valve Corporation“ ir „Hidden Path Entertainment“, kurios taip sukūrė ir „Counter-Strike: Source“. Tai ketvirtas „Counter-Strike“ žaidimas.

counter strike vr

Jei Tau patinka FPS kariniai taktiniai žaidimai ir kada nors norėjai dar labiau pasinerti į Counter-Strike pasaulį, neabejok ir nedvejok! Karinio taktinio simuliatoriaus Counter-Strike modas Pavlov VR jau VrMatrica virtualios realybės pramogų erdvėje Kaune. Pas mus dabar gali žaisti penkiuose Counter-Strike: Global Offensive žemėlapiuose.

CSGO Pavlov VR vrmatrica virtuali realybė Kaune
Manai, kad esi patyręs karinio taktinio žanro žaidimų asas? Išbandyk savo jėgas virtualioje realybėje. Pamiršk klaviatūros mygtukus, pelę ir patogų krėslą! Virtualios realybės žaidimų erdvėje VrMatrica tapk tikru kariu. Tik nesitikėk, kad bus lengva. Reikės daug treniruočių kol galėsi jaustis laisvai. Turėsi perprasti kiekvieną ginklą, išmokti taikytis, greitai pakeisti dėtuvę ar pasikeisti ginklą. Čia nėra klaviatūros ir pelės. Viskas priklauso tik nuo Tavo sugebėjimo greitai suktis, atsitūpti ir pasislėpti.

pavlov VR vrmatrica kaune

Suburk savo komandą ir ateik! Laimi tik tobulai suderinta komanda. Įrodyk, kad esi geriausias.

Rezervuokite laiką VrMatrica žaidimų ir pramogų erdvėje Kaune.