Virtualioje realybėje dinosaurai vėl puola!

 

Prisimenate dinozaurų pop kultūros maniją, kuri buvo apėmusi visą kino ir pramogų industriją. Daugelis turėjo įvairių dinozaurų figūrėlių iš žymiųjų “Jurassic Park” bei įvairių kitų animacinių filmų. Per dešimtmečius dauguma žmonių priprato prie dinosaurų ir jie dabar toli gražu nėra tokie gąsdinantys. Naujausias dinosaurų filmas “Jurassic World” buvo stebėtinai įdomus, tačiau jis buvo daugiau veiksmo, o ne siaubo filmas. Virtualios realybės žaidimas “Island 359” yra naujausias bandymas mums priminti, kad šie šaltakraujiški žudikai, nors dabar jau ir išnykę, buvo iš tikrųjų siaubingi. Jūs pradėsite savo nuotykius, kai sraigtasparniu nusileisite džiunglėse. Ir jei pasinersite į šį žaidimą šiek tiek giliau, iš tikrųjų būsite labai nustebinti.

virtuali_realybe_vrmatrica_sraigtasparnis

 

“Island 359” yra  žiauriai ambicingas projektas. “CloudGate Studios” komanda sukūrė itin didelę dešimties kvadratinių kilometrų virtualios realybės (VR) salą, kuri yra netgi gyvesnė nei bet kokia kita, kurią galima rasti AAA lygio žaidimų projektuose, tokiuose kaip “Far Cry” ir “Just Cause”. Judėti žaidime galite naudodami teleportavimą, mazginį judėjimą arba visiškai laisvą sklandų judėjimą. Apsisukimai gali būti arba lygūs, arba išjungti, taip pat su reguliuojamais laipsniais ir posūkio greičiu. Žinoma, virtualios realybės žaidimas taip pat turi pilną komforto galimybę.

virtuali realybe su dinosaurais

 

Tikriausiai VR žaidimo “Island 359” stipriausias aspektas yra tai, kad jis siūlo daugybę būdų, kaip pasimėgauti savo didžiuliu dešimties kvadratinių kilometrų pasauliu. Džiunglių kraštovaizdis yra tankus ir masyvus, o jo įvairovė pasiskirsto visoje erdvėje. Erdvė tokia didelė, kad, ją visą pilnai ištyrinėti praktiškai neįmanoma. Padauginkite tą plotą iš keturių žaidimo režimų ir supracite, kad kiekvieną kartą bus tamtikrų niuansų ir skirtingų situacijų.

virtuali_realybe_VRMATRICA_zaidimas

 

Pirmą kartą “Island 359” virtualios realybės pasaulyje reikėtų praeiti apmokymo režimą ir tik tada leistis į misijos režimą. Šiame režime jūs nusileidžiate į džiungles ar paplūdimį ir Jūsų tikslas yra rinkti artefaktus, ieškoti paslėptų daiktų ir žinoma netapti siaubingo dinossauro grobiu. Kuo ilgiau jūs išgyvensitye ir kuo labiau ištyrinėsite salą, tuo geriau būsite apdovanotas misijos gale, tačiau vienintelis būdas papildyti banko kreditą ir pilnai įvykdyti misiją yra grįžti į numatytą vietą gyvam. Tai sukuria fantastišką rizikos ir pasitenkinimo jausmą. Tačiau smagiausias dalykas, susijęs su visais žaidimo būdais šiame virtualios realybės žaidime , yra tas, kad jie yra tarpusavyje susiję. Žaidimo prielaida yra ta, kad jūs žaidžiate kaip tas pats asmuo visuose režimuose, taigi jūs gaunate kreditus, įrankius, kuriuos randate ar perkate, o jūsų pasiekta pažanga yra nuosekli. Taigi tai reiškia, kad galite pasiimti visą turtą ir ginklus, kuriuos turite kuprinėje, su savimi net ir į Arcade režimą.virtualios_realybes_zaidimai_vrmatrica_island359

 

Virtualios realybės žaidime taip pat yra “hardcore” režimas, kuris turėtų būti bandomas tik tada, kai sukaupsite didelį įrankių, ginklų ir kreditų bagažą iš kitų režimų. Būtų gana beprotiška pasinerti tiesiai į “Survival” režimą “neapšilus” kojų. Žaidime kiekvienas šautuvas yra puikiai atkartotas, bei skirtingai imituoja šaunamojo ginklo galią ir atatranką kaip tikrovėje. Vizualiai žaidimo kūrėjų komanda pranoko save, nes šios salos vaizdai yra neįtikėtinai nuostabūs. Su šiuo žaidimu tikrai patirsite viską ką šiuo metu gali pasiūlyti virtuali realybė.