Gimtadienis VR erdvėje Kaune

gimtadienis-kauneNusibodo žaidimo kambariai? Ieškote naujų idėjų kur švęsti gimtadienį? Laisvalaikio pramogos visai šeimai, bendradarbių ar draugų kompanijai? Ieškote  smagios vietos kur galėtumėte linksmai pailsėti ir praleisti laisvalaikį? Pas mus visa tai rasite! Gimtadienis virtualios realybės kambaryje – nuostabi šventė garantuota! Mūsų virtualios realybės pramogų erdvėje labai didelis virtualios realybės žaidimų ir patirčių pasirinkimas, dvi VR aikštelės, kuriose galėsite varžytis su savo draugu ar tiesiog pramogauti atskirai. Jūsų patogumui įrengta atskira patalpa su stalo futbolu, minkštasuoliais bei stalu gimtadienio šventei. Pas mus taip pat labai linksmai, smagiai ir nepakartojamai atšvęsite bernvakarį, mergvakarį ar kitą Jūsų gyvenime svarbią šventę.

Gimtadienis ir pica

Virtualios realybės pramogos – tai aktyvios pramogos, kurioms reikia energijos. Todėl jūsų šventei mes rekomenduojame užsisakyti picą, kurią Jums greitai pristatys mūsų draugai Express Pizza. Pirmiausiai pramoga virtualioje realybėje, paskui poilsis su pica. Šauniai skamba, tiesa? Jau apsisprendėte: užsisakykite!

Gimtadienis virtualios realybės kambaryje – nuostabi idėja ne tik vyrų ar berniukų auditorijai, pamišusiai dėl kompiuterinių ir VR žaidimų, bet ir mergaitėms bei moterims, pavargusioms nuo kasdieninių rūpesčių ir norinčioms bent kartais negalvoti apie vaišių gaminimą bei namų ruošos darbus. Tačiau, tikrai nebūtina, jog svečiai, ateidami į gimtadienį virtualios realybės kambaryje, būtinai turi būti sotūs: čia yra jauki atskira poilsio zona, kurioje galima patogiai atsisėsti, pasimėgauti savo užkandžiais, gėrimais bei pažaisti stalo futbolą. Gimtadienis virtualios realybės kambaryje – tai novatoriška idėja, fantastiška šventė su visais būtinais atributais tik gerokai šaunesnė. Čia pamiršite visus varginančius buitinius rūpesčius!

 

Virtuali realybė – nereali patirtis

kur-švęsti-vaiko-gimtadienįVirtuali realybė tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Jums 6, 39, ar 89 metai – visi gali pramogauti virtualioje realybėje. Neįmanoma, kad virtuali realybė nepatiks.

Jūs rezervuojate virtualios realybės erdvę tiesiog mūsų svetainėje VrMatrica ir esate ramūs, nes mes visą Jūsų laiką būsime šalia, padėsime pasirinkti šauniausias VR pramogas bei žaidimus. Nuo kelionės iki pabėgimo kambario, nuo slidinėjimo iki skraidymo, nuo lenktynių iki šaudyklių ir daug kitų virtualios realybės žaidimų bei patirčių – kiekvienam pagal pomėgius.

Virtuali realybė Kaune laukia Jūsų!

Nepamirštamas, fantastiškas, nerealus ir gimtadienis virtualios realybės pramogų erdvėje Kaune išliks atmintyje ilgam.

Rezervuokite jau šiandien