Pabėgimo kambarys – geram laisvalaikiui!

Surask kelią iš trijų visiškai skirtingų vietų, kuriose pilna paslėptų galvosūkių bei paslapčių. Kiekvienas pabėgimo kambarys sukurtas taip, kad jame gali būti trys skirtingos pabaigos, priklausančios nuo surastų paslapčių ir įmintų galvosūkių skaičiaus. Būk pasirengęs išplėsti savo minčių ribas ir išsiaiškinti pagrindinę istoriją, jungiančią visus sunkumus.

Pabėgimo kambarys – “Escape Room VR: Stories”

Apžvalga

“Escape Room VR: Stories ” yra labai daug paslėptų užuominų, kad būtų įmanoma surasti ir racionaliai išspręsti galvosūkius kiekviename lygyje, o vaizdas yra vienas iš geriausių, kurį gali pamatyti virtualios realybės (VR) pasaulyje.” – skelbia VRFocus 

“Aš išbandžiau žaidimą naudodamas” Vive “ir nusprendžiau, kad jis yra vienas iš labiausiai ištobulintų VR pabėgimo kambarių žaidimų, kuriame yra nuostabus galvosūkių ir aplinkos dizainas.” – rašo VR The Gamers 

“Galvosūkiai nėra lengvi, tačiau jie yra prasmingi – tai beveik viskas, ko galite tikėtis pabėgimo kambario žaidimų srityje.” – antrina Gaming Nexus tinklalapis. 

Apie žaidimą

“Escape Room VR: Stories” – tai žaidimas, pagrįstas šiuo metu populiariais išgyvenimo ir pabėgimo kambarių scenarijais. Žaidimas išnaudoja visas VR galimybes bei potencialą. Pabėgimo kambariuose yra daug objektų, su kuriais žaidėjai turi sąveikauti, aplinka yra labai reali bei detail. Kiekviename pabėgimo kambaryje yra atskirti plotai, kurie kartu susijungia į vieną istoriją. Kiekvienas pabėgimo kambarys turi tris skirtingas pabaigas, priklausančias nuo to, kaip žaidėjas sėkmingai atskleidžia paslaptis ir išsprendžia galvosūkius. 

Ar sugebėsi išsiaiškinti laukiančio kriminalinio trilerio paslaptis?

 Jūs žaisite už du skirtingus personažus, kurie atsidurs gana sudėtingose situacijose. Išsigelbėjimui turėsite tik 30 minučių, kad išeitumėte iš kiekvieno kambario. Kiekviename kambaryje pilna paslėptų galvosūkių ir mįslių, kuriems prireks loginio mąstymo, išminties ir net lankstumo.

Sėkmės!

Virtuali realybė – nereali patirtis

Virtuali realybė tikrai patiks bet kokio amžiaus žmonėms. Jums 6, 39, ar 89 metai – visi gali pramogauti virtualioje realybėje. Virtuali realybė nepaliks abejingo nei vieno.

Rezervuokite virtualios realybės erdvę mūsų svetainėje VrMatrica ir būkite ramūs, nes mes visą Jūsų laiką būsime kartu, padėsime išsirinkti pačias smagiausias VR patirtis. Nuo pabėgimo kambario iki kelionės po pasaulį, nuo skraydymo padangėmis iki slidinėjimo kalnuose, nuo įvairiausių šaudyklių iki automobilių lenktynių ir daug kitų beprotiškai nuostabių virtualios realybės žaidimų bei patirčių – visiems pagal pomėgius.

Virtuali realybė Kaune laukia Jūsų!

Rezervuokite jau šiandien