Pirmojo asmens (FPS) taktinė šaudyklė “Onward”: viena geriausių VR šaudyklių

Onward

Jei esate patyręs pirmojo asmens karinio žanro šaudyklių mėgėjas, Jums neabejotinai patiks virtualios realybės žaidimas Onward.

Įmonės “Downpour Interactive” sukurtas VR FPS žaidimas “Onward” yra karinio žanro simuliatorius, kuriame dvi komandos kovoja viena prieš kitą. Tik išleistas šis beprotiškai realistinis kompiuterinis žaidimas iškart tapo vienu iš aktyviausių multiplayer žaidėjų VR žaidimų tiek “Vive”, tiek “Oculus”. Nepriklausomai nuo to ar esate naujokas, ar jau kietas žaidėjas šame žaidime lengvai surasite turnyrus pagal savo patyrimo lygį bet kuriuo metu.

Karinė stovyklavietė

Šiuo metu žaidėjai gali mėgautis keturiais online žaidimo režimais ir dviem režimais neprisijungus. Offline režimai apima šaudyklos aikštę bei individualias operacijas. Abu režimai leidžia naujiems žaidėjams lengviau eksperimentuoti su ginklais ir valdymu. Operacijos režimas buvo neseniai atnaujintas, kad pradedantieji žaidėjai galėtų lengviau įvaldyti “Onward” žaidimo ginklus.

Onward7-768x413

„Onward” – saldainis VR fanams

Operacijų režimas gali sujungti iki keturių internetinių žaidėjų ir iki dvylikos PC valdomų „Botų“. „Botai” lygis gali būti nuo pradedančiųjų iki veteranų ir kiekvienas lygis pasirenkamas, kad ir kiekvienas atlieka tam tikrą vaidmenį, kad būtų patogūs žaidėjams ir komandoms

Prieš šį atnaujinimą, daugeliui žaidėjų pasirodė, kad jie daugiau laiko praleidžia apmokymuose nei žaidime, nes buvo labai sudėtingas mokymosi režimas. Dabar net ir nepatyrę žaidėjai gali naudotis operacijų režimu. Taip buvo suteikta galimybė visiems dalyvauti komandos taktikoje ir praktikuotis. Svarbiausia, kad žaidimo režimas yra neįtikėtinai įdomus.

VR pramogos Kaune

Metas susitikti su savo komanda

Online režimai apima abu žaidimo režimus, kaip ataka/gynybina, ir VIP palyda. Šiuose režimuose iki dešimties žaidėjų bus dvi komandos ir kovos, kad taptų nugalėtoju. Režimas „Uplink” yra atakos/gynybos žaidimo režimo tipas, kai žaidėjams vienoje komandoje reikia įvesti numerių kodą į palydovinės sistemos kompiuterį, kurią kita komanda gina. Eskorto žaidime viena komanda puola VIP, o kita komanda turi jį apginti. Jei apsaugos komanda nesugebėjo apginti VIP arba nesunaikino kitos komandos, jie pralaimi.

Onward žaidėjai turės skirtingus vaidmenis komandose: nuo specialistų ir šaulių iki snaiperių ar automatininkų. Taip pat žaidime galite modifikuoti savo ginklus, uždėdami jiems tokius priedus kaip optika, garso duslintuvai, prožektoriai ir lazeriai. Žaidėjai taip pat turi prieigą prie kūno šarvų, naktinio matymo, gydomųjų švirkštų ir įvairių tipų granatų. Kiekvienas žmogus turės ribotą šaudmenų kiekį, o kiekviena iš jūsų modifikacijos parinkčių jums kainuoja daugybę taškų. Turėdami tik dešimt taškų, kuriuos galite išleisti, turėsite gerai apsvarstyti, kaip optimizuoti savo apkrovą misijai.

Gimtadinio šventė virtualioje erdvėje

Kontroliuoti savo pastangas

Žaidimo valdymas reikalauja apmokymo, bet tam yra gera pamoka. Turite įvairias sąrankos parinktis, kurios padės pritaikyti valdymą pagal Jūsų patirtį, tačiau geriausia išmokti pagrindus prieš darant bet kokius pakeitimus. Kūrėjai išleido keletą vaizdo įrašų, kurie bus neįkainojami naujiems žaidėjams ir sutaupys šiek tiek laiko, todėl būtinai peržiūrėkite juos:

http://www.downpourinteractive.com/devblog/

Kai šiek tiek apsiprasite Onward žaidime, pamatysite, kad judėjimas, ginklo perkrovimas ir šaudymas ginklais iš tikrųjų yra paprastas kaip ir daugumoje kitų žaidimų, o valdiklių funkcijos yra tokios pat intuityvios. Judesio valdikliai perspėja, kai kreikia perdėti dėtuvę ir pan. Nors pradžioje būna sunku su ginklo užtaisymu, tačiau po poros valandų žaidimo tai tampa taip pat įprasta ir lengva kaip bet kuriam tikram kariui kovos lauke.

 Žvėriškai puiki virtuali realybė

Vaizdai “Onward” yra puikūs. Tekstams šiek tiek trūksta aiškumo, tačiau ginklai yra puikūs ir tikroviški. Aukščiausios rezoliucijos virtualios realybės technologijos trūkumas jokiu būdu nesumenkina šio beprotiškai realistiško karo simuliatoriaus. Tačiau, kai visa virtualios realybės technologija žengs dar vieną žingsnį į priekį, šis žaidimas bus kažkas nuostabaus mil-sim arenoje.

 Tiesiog pirmyn! 

Kaip ir kituose tokio žanro žaidimuose čia garsas yra tikroviškas. Nieko nėra neįprasto, bet kryptingi garsai puikiai išdirbti ir fantastiškai priderinti žaidimui “Mil-Sim”. Jei viena komanda yra elgiasi triukšmingai, kai yra šalia kitos komandos, jie bus išgirsti. Deja, daugelis tai išmoksta išmokau sunkiu būdu. 

Apibendrinimas

Onward veikia labai sklandžiai, tai yra absoliutus sprogimas tarp virtualios realybės žaidimų. Net jei jūs tiesiog norėtumėte įsijungti ir nužudyti kai kuriuos robotus su kitais žaidėjais, tai suteiks Jums daug įdomių akimirkų. VR žaidimas Onward yra tikra virtualios realybės bendruomenės pergalė. Su nuolatiniais atnaujinimais ir kūrėjų palaikymu, Onward tikrai taps vienas iš geriausių “Mil-Sim VR” žaidimų, kuriuos bus galima rasti artimiausioje ateityje. Taigi karinio žanro gerbėjai gaus didelę emocijų laviną. Be abejojonės Jūs surasite naujų draugų online žaidimo režimuose.