Rugsėjo 1-oji: kaip visai šeimai paminėti šią šventę kartu?

Ant nosies tikriausiai pati svarbiausia mokinių bei jų tėvelių šventė – Rugsėjo 1-oji. Ši šventė paprastai asocijuojasi su mokyklinių priemonių ir aprangos paieška, tačiau tai tikrai nėra svarbiausias dalykas. Sutiksite, kad svarbiausia yra šeima ir jos bendravimas. Yra labai svarbu naujuosius mokslo metus sutikti gera nuotaika, kurią visiems vaikučiams sukuria ypatingas mokslo metų pradžios sutikimas kartu su visa šeima. Tai tikrai užburianti ir visam gyvenimui atmintyje išliekanti diena.

Lietuviai jau išmoko švęsti Rugsėjo 1-ąją. Kiekvienais metais vis daugiau tėvų savo vaikus nudžiugina ne tik apsilankymu kavinėje, tačiau ir kitomis pramogomis, kuriose vaikai gali pajausti, kad tai tikra jų šventė. Šiais laikais gyvenimas bėga labai sparčiai ir dažnoje šeimoje lieka vis mažiau laiko pabūti kartu. Rugsėjo 1-oji – tai puikiausia proga visai šeimai pasibūti drauge.

Štai keletas idėjų, kaip galima smagiai ir įdomiai paminėti Rugsėjo 1-ąją su šeima bei nuteikti vaikus naujiems mokslo metams:

1. Pramogos prie vandens.

Nors Lietuvoje mokslo metų pradžia žymi prasidedantį rudenį, tačiau rugsėjo pradžia vis dar yra geras laikas vandens pramogoms. Vykite su visa šeima prie ežero ar kito vandens telkinio kur galėsite ne tik surengti iškylą gamtoje, bet ir pasimaudyti. Taip pat labai smagiai galima praleisti laiką ant vandenyje pripūstų batutų. Tai išties smagi pramoga! Tačiau jei oras lauke nebus tam tinkamas, galite rinktis vandens pramogų parka kur jūsų lauks ne tik vanduo, bet ir daug šventiškų pramogų.

2. Pramogos gudriesiems.

Jei Jūsų vaikui patinka loginiai žaidimai, mįslės bei galvosūkiai ir pati laukiamiausia pamoka mokykloje yra matematika, galite pasirinkti Lietuvoje labai populiarią pramogą – pabėgimo ir galvosūkių žaidimo kambarius. Šių kambarių yra įvairiausių su paslėptomis užduotimis ir galvosūkiais. Galvosūkių ir pabėgimo kambarius galite rasti netgi virtualioje realybėje. Pavyzdžiui tokio stiliaus virtualios realybės žaidimas yra “Escape Room Vr: Stories”, kurį rasite virtualios realybės žaidimų ir pramogų kambaryje Kaune VrMatrica. Galvosūkių, mįslių bei loginių užduočių sprendimas, norint surasti atsakymus ir pabėgti iš kalėjimo ar siaubo kambario, tikrai įtrauks, sudomins ir nepaliks abejingų nei tėvų, nei tuo labiau vaikų.

3. Virtualios realybės pramogos

Labai įdomiai ir neįprastai sutimti mokslo metų pradžią galite virtualios realybės žaidimų kambaryje. Ypač šiuo metu, kai švenčių pasirinkimo galimybės labai plačios ir kiekvienas norintis smagiai praleisti laiką – turi tokią galimybę. Svarbiausia, kad VR žaidimų kambarys yra nuostabiausia vieta, kurioje tikrai smagiai praleis laiką tiek vaikai, tiek suaugę. Kiekvienas ieškantis naujų ir neįprastų nuotykių turėtų drąsiai rinktis tokias pramogų vietas, kurios padėtų patirti dar neatrastų potyrių ir tuo pačiu labai smagiai praleisti laiką. Virtuali realybė, kitaip dar vadinama VR, yra pati naujausia technologija, kuri Jums leis visiškai įsijausti ir pasinerti į virtualų pasaulį. Virtualios realybės akiniuose yra integruoti aukštos kokybės asferiniai lęšiai, kurie suteikia didelį matomumo lauką. Ekranėlis VR akiniuose yra padalintas į dvi puses, kurios rodo praktiškai identišką vaizdą, o lęšių ir jūsų smegenų pagalba jūs matote 3D vaizdą ir smegenys patiki, kad jūs iš tiesų esate kitoje aplinkoje. Žinoma, tai nėra tiesiog 3D ekranas, prilipintas jums prie veido, kuris rodo vieną vaizdą. Judesio daviklių pagalba jūs naujoje aplinkoje galite dairytis 360 laipsnių kampu ir apžiūrinėti naujas vietoves. Nors virtualios realybės pramogų kambarių Kaune yra keletas, VrMatrica pramogų erdvė įvardijama kaip pats geriausias pasirinkimas. VrMatrica – tai virtualios realybės pramogų erdvė, kurioje Jūs smagiai, linksmai ir neįprastai sutiksite naujuosius mokslo metus su savo artimais žmonėmis. Rezervavę virtualios realybės erdvę, galėsite naudotis šiuo metu pačia moderniausia HTC Vive sistema. Virtualioje realybėje galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, tapti slidininku, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje. Galėsite sutikti banginį ar tapti zombių medžiotoju. Jūsų vaikai ir Jūs pats liksite labai nustebę kaip emocijos gali įkaitinti Jūsų kūną.

virtuali realybe rugsejo 1

4. Pramogos aktyviems.

Jei Jūs su šeima esate žygių mėgėjai, mokslo metų pradžios šventę galėtumėte atšvęsti pasirinkdami tokias pramogas, kurios leis Jums judėti bei patirti naujų įspūdžių. Jūsų vaikai liks labai patenkinti, kai šią dieną pakviesite juos kartu palaipioti netikromis uolomis, pajodinėti žirgais, pasikabaroti tarp medžių nuotykių parkuose ar pasilinksminti batutų žaidimų kambaryje.

5. Mėgstantiems lenktynes.

Bet kokio amžiaus berniukai dažniausiai akimis palydi visas gatve pralekiančias transporto priemones, o pasitaikius pirmai progai tuoj ima piešti ar konstruktoriumi dėlioti savo svajonių automobile. Padarykite jiems nuostabią šventę ir pakvieskite pasivažinėti. Čia Jums pasitarnaus lenktynės kartingais kur galėsite visi kartu varžytis arba tiesiog paprastas pasivažinėjimas „Segway“ po miestą.

6. Skaniosios pramogos.

Šeimos bendri pietūs – Jūsų šventa tradicija? Ar kaip tik sunkiai randate laiko kartu susibėgti prie stalo ir pavalgyti kartu pasigamintų valgių? Nesvarbu. Visais atvejais Rugsėjo 1-osios proga tapkite tikrais skanėstų karaliais bei visi apsilankykite korioje nors degustacijoje: ledų, šokolado ir pan.

feet-1567104_1920_0

7. Mėgstantiems ramybę.

Jūsų šeima nemėgsta greitai lėkti? Vaikučiai mieliau imasi skaityti knygą nei bėga žaisti su draugais į lauką? Tokiu atveju mokslo metų pradžiąsutikite kokiame nors kino teatre ir visi kartu pažiūrėkite naujausią filmą. Po tokios pramogos nuvykite pasidaryti savo šeimos fotosesiją ten, kur Jums mieliausia. Fotgrafuoti galėsite patys, Jūsų draugai, artimieji arba galite užsisakyti profesionalaus fotografo paslaugas.

Nesvarbu, kokią pramogą Jūs pasirinsite. Svarbiausia pabūkite visi kartu su šeima. Nors prasidėjus mokslo metams laiko pabūti drage surasti bus tikrai nelengva, pasistenkite jo vistiek atrasti.

Sėkmės!

Gerų ir sėkmingų naujų mokslo metų linki Jums virtualios realybės pramogų erdvės VrMatrica kolektyvas!

education-school-apple-learn-ss-1920