Virtuali realybė. Ar tai iš tiesų baisu?

 Virtuali realybė ir adrenalinas

Tyrimais nustatyta, kad adrenalinas gyvūnams yra gyvybiškai reikalingas. Šis hormonas kiekvienam gyvūnui padeda išgyventi. Be to jis stiprina širdies veiklą, didina kraujospūdį ir gliukozės kiekį kraujyje, stimuliuoja medžiagų apykaitą, lėtina žarnyno peristaltiką. Adrenalino susidarymą organizme skatina stiprios emocijos. Viena stipriausių emocijų mūsų gyvenime yra ne kas kita, o baimė. Tikriausiai bent kartą gyvenime esi pagalvojęs, kad geriausiai, jog išvis neturėtumėme baimės jausmo. Tačiau iš tiesų baimė mus lydi kiekvieną dieną ir ji yra būtina. Psichologų nuomone, drąsus yra ne tas, kuris nieko nebijo, o tas, kuris bijo, tačiau įveikia savo baimes ir nepasiduoda. Būtent dėl adrenalino mus taip traukia įvairūs įtempto siužeto filmai bei veiksmo žaidimai. Ir kas daugiau suteiks adrenalino nei naujos technologijos. O pati naujausiai technologija yra virtuali realybė. Tik joje įmanoma saugiai gauti didelę adrenalino dozę įveikiant įvairiausias savo baimes – aukščio, vorų, tamsos bei vaiduoklių. Jei bijai vaiduoklių turėtum išbandyti virtualios realybės siaubo patirtį “Paranormal activity”. Tačiau nesuklysk manydamas, kad tau jie nesukels jokių emocijų. Išbandyk save! Virtuali realybė Kaune laukia tavęs. Rezervuok laiką čia!

 Virtuali realybė – pati baisiausia istorija

Siaubo žaidimas „Paranormal activity“ palies tavo pačias giliausias baimes. Šio nuostabiai išskirtinio virtualios realybės žaidimo istorija, remiasi beprotiškai populiarios “Paranormal activity” filmų franšizės mitologija bei pasižymi mūsų visų siaubo ir panikos baimės jausmais, kurie šiame siaubo žaidime pasireiškia visu ryškumu kiekvieną kartą vis iš naujo, kai tik tu išdrįsi jį įjungti. Žaidimas prasideda, kai tu nakties metu atsirandi visiškai įprastai ir ramiai atrodančiame miške, apsiginklavęs tik baterijomis maitinamu prožektoriumi bei turi surasti namą stovintį visai netoliese. Peržengęs namo slenkstį, turėsi ieškoti įvairiausių užuominų, kurios galiausiai padės suprasti čia slypinčią siaubingą paslaptį. Vėliau suprasi kas nutiko šiame name gyvenančiai šeimai, kurios siaubingi vaiduokliai persekios ir medžios tave visos istorijos metu.

 Virtuali-realybė-Kaune-Vrmatrica-Šmėkla

Virtuali realybė pridės be galo daug siaubo ir baimės pojūčių bei panardins tave į aplinką, kurioje tu tikrai patikėsi, kad visa tai vyksta realybėje. Tiesiog čia ir dabar. Po pradinio apmokymo naudotis valdymo pulteliais, tu tapsi visiškai savarankišku. Virtuali realybė tikrai privers patikėti, kad viskas yra tikra ir tu patirsi didelę įtampą. Adrenalino porcija garantuota! 

Virtualios realybės žaidimo trukmė

Visa šio VR žaidimo trukmė priklauso nuo tavo žaidimo stiliaus. “Paranormal activity” žaidime nėra taip vadinamo “Quicktime” pasirinkimo, kadangi tai virtualios realybės žaidimą padarytų nebeįdomų. VR žaidime yra tikrai gana didelė atvira namo erdvė, todėl pasistenk jį nuodugniai ištyrinėti. Kad ir kiek daug laiko tu esi žaidęs tokius žaidimus, šiam virtualios realybės žaidimui vistiek reikės skirti daug pastangų. Įprastai šiame virtualios realybės žaidime užtrunkama apie valandą, nebent tiksliai žinotum, kur yra kiekvienas paslėptas elementas. Norint pajusti pilną šio žaidimo žavesį bei gauti kuo didesnę adrenalino dozę, nereikėtų išduoti paslėptų daiktų vietų savo draugams. Žaidime tikrai ne kartą pajusi kaip iš siaubo pašiurps tavo kūnas! 

Virtuali realybė – žaidimo funkcijos

Žaidime tu turėsi tik kelis įrankius, kuriuos reikės išmintingai naudoti, kad surastum ir nugalėtum savo priešus – paslaptingus bei siaubingus vaiduoklius iš pragaro gelmių. Susikaupk ir visą laiką būk budrus, kad spėtum pabėgti bei pasislėpti. Pasistenk nemirti iš baimės… 

Visoje virtualios realybės žaidimo„Paranormal Activity“ istorijoje tave lydės atsitiktiniai siaubo įvykiai, todėl niekada tiksliai nežinosi kur įvyks eilinis siaubingų vaiduoklių išpuolis, visuomet būk pasiruošęs. Nežinioje slypi beprotiškai bauginantis siaubas bei panika. Būk budrus, laikyk atmerktas akis ir įsiklausyk! Vien tik nuo garso tu greičiausiai pridaysi kelnes… Sėkmės!

Rezervuok savo laiką jau dabar!