Virtuali realybė ir zombių apokalipsė!

 Beprotiški postapokaliptinės Amerikos kraštovaizdžiai, neleiskite Arizonos Sunshine pavadinimui suklaidinti: tai virtualios realybės pirmojo asmens zombių šaudyklė. Kaip ir daugelis kitų ankstesnių zombių žaidimų pasakojimų, “Arizona Sunshine” veikia pagal įprastą kovos ir išgyvenimo liniją, maža išgyvenimo tikimybė, saugaus prieglobsčio paieškos ir minios zombių, kurie trokšta suėsti tavo smegenis. “Arizona Sunshine” – puikus išskirtinai tik virtualiai realybei sukurtas žaidimas. Jis turi ne tik puikią istorijos kompanijos režimą, bet ir internetinius “co-op” ir “multiplayer” režimus. Tai pats geriausias zombių šaudymo VR žaidimas.

arizona-sunshine-virtualios-realybes-zaidimai-pramogos-vrmatrica.lt

Vieno žaidėjo režimas – tikra zombių žudymo beprotybė.

Pagrindinė “Arizona Sunshine” linija – tai tiesiog tobulai sukurta zombių skerdykla su begale ginklų ir įvairiausių užduočių. Pagrindinis tikslas yra surasti tariamai saugų prieglobstį – tą, kurį žaidimo pradžioje paminėjo per radiją. Žemėlapio dizainas suteikia jums daug laisvės judėti ir ištirti virtualios realybės pasualio aplinką. Nepaisant to, kad žaidime Jūs negalite laisvai judėti po visa pasualį, tačiau vistiek jums teks labai daug nuveikti bei ištyrinėti. Turėsite apieškoti automobilius, spinteles ir stalčius, kuriuose yra atsarginių šovinių, naujų ginklų bei įvairių apsaugos priemonių. Šovinių turėsite labai nedaug, o smegenis ėdančių zombių bus begalė, taigi reikės taupyti kulkas ir išmintingai pasirinkti taikinius.

 vr

Virtualios realybės žaidime yra daugybė skirtingų lygių. Vieną minutę jūs atsidursite kaitrios saulės aplinkoje su daugybe apleistų automobilių, o kitą jau būsite giliai po žeme ir kovosite beveik akinamoje tamsoje. Pasaulio vaizdai ir atmosfera yra tai, kur šis žaidimas iš tiesų pralenkia visus kitus tokio žanro virtualios realybės žaidimus, ypač judant tarp šviesių ir tamsių sričių. Pavyzdžiui, po žeme, kur tik mažas prožektoriaus spindulys apšviečia kelią, dėl ko aplinka tampa ypač bauginanti. Zombiai čia įvairūs, kai kurie yra žiauriai pavojingi ir agresyvūs. Jūs turite būti labai budrus ir įsitempęs, kitaip neišgyvensite. Kai kurie iš jų yra su kariniais kūno šarvais, kiti tik su šalmais ir kaukėmis, dėl ko juos bus dar sunkiau nužudyti. Galūnių nutraukimas yra geras būdas išvengti pavojų, bet kojos praradimas nesustabdo zombių, tai tik sulėtina juos.

 arizona-sunshine-virtualios-realybes-zaiodimai-vrmatrica.lt

Arizona Sunshine žaidime reikia stovėti ir turėti pakankamai erdvės kambaryje, kuriame jūs judėsite. Visame virtualios realybės pasaulyje judėti galima pultelių mygtukų pagalba – tiesiog paspauskite mygtuką ir nurodykite, kur norite eiti. 

“Arizona Sunshine” – mažai šovinių, bet ginklai yra puikūs

Klasikinis šaudmenų trūkumas nėra nieko naujo, bet tai tik padidina “Arizona Sunshine” žaidimo intensyvumą. Praeis laiko, kol ištobulinsite savo šaudymo tikslumą ir nušausite savo priešą vieninteliu šūviu. Šaudymas yra taip pat puikus. Taikymasis yra toks pat lengvas, bet pistoletai nėra tikslūs dideliu atstumu, todėl geriausia leisti zombiams prisiartinti ir tik tada juos nušauti – tai kelia didelį pavojų, bet taip pat tai leidžia tau išlikti gyvam. Jūs turėsite rinkti šaudmenis, išmėtytus po visą žemėlapį. Paimkite dėtuves ir pritvirtinkite jas prie šlaunies. Ginklo užsitaisymas nėra sunkus, o tai tikrai padeda, kai būsite įtemptoje situacijoje. Išimkite tuščią dėtuvę iš savo ginklo, paspausdami trackpad klavišą ir tiesiog priglausdami ginklą prie klubo, kad jį iš naujo užtaisytumėte, šis metodas puikiai veikia, kitaip nei kai kuriuose kituose VR žaidimuose. Gaila, kad žaidime nėra jokių šaltųjų ginklų, taigi čia yra tik kulkos arba mirtis. Jūs taip pat rasite granatų, tačiau šis ginklas yra šiek tiek pavojingas, nes gali sprogti per arti.

 virtuali-realybe-kaune-zombiai-vrmatrica.lt

Tinklo co-op režimas – žaiskite su draugais

Jei atvyksite su draugu galėsite žaisti multiplayer režimu. Co-op režimas ypač smagus. Nors šaudmenų tampa dar mažiau, nes reikia jais dalintis su “co-op” žaidėjais, tačiau daug maloniau, kai turite draugą, kuris jums padės. Jūsų draugų avataras yra gana juokingas, nes, žiūrėdami į jų judesius matysite kaip jų kojos juda keistomis kryptimis, rankos juda atsitiktiniais kampais ir tai sukelia juoką.

virtuali-realybe-multiplayer-zombiai-vrmatrica.lt 

“Co-op” multiplayer režimas turi lengvai naudojamą žaidimo VOIP sistemą (balso per tinklus). Taigi, perspėti apie priešus, pasakyti savo draugams apie grobį ar koordinuoti išpuolius yra lengva. Dėl to žaidimas tampa dar labiau įtraukiantis. Taip pat yra ir kitų įdomių žaidimo režimų. Pavyzdžiui, minų lygyje kiekvienas žaidėjas gauna skirtingus daiktus ir išlikti gyvi galite tik dirbdami kartu. 

“Horde” režimas reiškia tikrai mirtiną pavojų

Koks zombių žaidimas būtų be išgyvenimo režimo, kuriame jus puls mina baisių ir nemalonių zombių, kad sužinotumėte, kiek laiko jūs galite išgyventi? Arizona Sunshine šis režimas vadinamas “Horde”, kurį galite žaisti ir kartu sus avo draugu. 

Pabaigai

“Arizona Sunshine” yra kietas virtualios realybės žaidimas, ypač jei jį žaisite su draugu co-op režimu – žudyti zombius su draugais VR yra dvigubai įdomiau. Žemėlapio dizainas ir fizika žaidime yra gerai sukurta, ir virtuali realybė jus nukels į tikrą postapokaliptinį pasaulį. Apskritai, “Arizona Sunshine” yra vienas iš geriausių zombių VR žaidimų. Tiksliau, tai geriausias VR žaidimas su zombiais. Pajuskite ką reiškia atsidurti kultinio serialo “The Walking Dead” personažo kailyje…

 virtuali-realybe-walking-dead-vrmatrica.lt

Rezervuokite laiką VrMatrica žaidimų ir pramogų erdvėje Kaune.